הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מנסה לשכך את הצרות: טבע חושפת את תרומתה לכלכלה
26.1.20

בטבע(3,490.02.49%הוסף לתיק האישי) מאסו בלהיות שק החבטות של המשקיעים, אבל בעיקר של הרגולטורים האמריקאים. נראה כי בחברה החליטו להשיב מלחמה.


לידי כלכליסט הגיע דו"ח מיוחד, אותו הזמינה טבע מחוקר אמריקאי, אשר שופך אור על תרומתה של ענקית הגנריקה לכלכלות המדינות בהן יש לה פעילות משמעותית. המחקר בחן את הפרמטרים של תעסוקה, שכר העובדים וסך התרומה לתוצר המקומי. הוא הקיף 19 מדינות מתוך ה־60 בהן פועלת טבע ואשר בהן מועסקים 77% מעובדי החברה. את המחקר ערך כלכלן בשם אלכס בריל, יועץ כלכלי עצמאי, שעבד בעבר בממשל הנשיא ג'ורג'.וו.בוש.

 

בריל הסביר ל"כלכליסט" כי קיבל את נתוני הבסיס מטבע, כלומר את מספר עובדיה בכל מדינה ואת השכר המשולם להם ועל בסיס המודלים הכלכליים המקובלים הוא ביצע את החישובים על השפעת טבע על התוצר ועל התעסוקה בכל מדינה. המחקר מתייחס לשנת 2018, שנה ראשונה של יישום תוכנית הארגון מחדש הנרחבת של מנכ"ל טבע קור שולץ, במהלכה פוטרו 11,500 עובדים, חלקם הגדול בארה"ב.

 

 

 

 

 

 מאת סופי שולמן

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007