הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אושרה התרופה הראשונה לטיפול ב- thyroid eye disease
26.1.20

ה- FDA אישר את התרופה הראשונה לטיפול ב- thyroid eye disease. Teprotumumab-trbw (המשווקת כ- Tepezza) היא מעכב ממוקד לקולטן ל- insulin-like growth factor-1.

 

האישור מבוסס על שני מחקרים שכללו 170 מטופלים. מבין הללו שחולקו באופן אקראי לקבלת Tepezza, 71% במחקר הראשון ו- 83% במחקר השני, חוו מעל ל- 2 מ"מ הפחתה ב- proptosis. מנגד, רק 20% ו- 10% מהמטופלים בפלסבו, בהתאמה, חוו הפחתה דומה.

 

התרופה אינה מיועדת לשימוש במהלך ההיריון. תופעות הלוואי הנפוצות של Tepezza כוללות התכווצות שרירים, בחילות, התקרחות, שלשולים, עייפות, היפרגליקמיה, אובדן שמיעה, עור יבש וכאבי ראש.

 
 

לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007