הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

פורסמו הנחיות חדשות לטיפול ב- ulcerative colitis בינונית – חמורה
26.1.20

ה- American Gastroenterological Association פרסם הנחיות לטיפול ב- ulcerative colitis בינונית עד חמורה בקרב מבוגרים.

 

להלן עיקרי ההמלצות שפורסמו בכתב העת Gastroenterology.

 

  • infliximab, adalimumab, golimumab, vedolizumab, tofacitinib או ustekinumab יעילים יותר מפלסבו לטיפול אינדוקטיבי או כתחזוקה.
  • עבור מטופלים המקבלים טיפולים ביולוגיים בפעם הראשונה, infliximab או vedolizumab יעילים יותר מ- adalimumab כטיפול אינדוקטיבי.
  • עבור מטופלים שנטלו infliximab, בעיקר עבור הללו שלא הגיבו כראוי לטיפול בתרופה, ustekinumab או tofacitinib עדיפים על vedolizumab או adalimumab.
  • מטופלים עם ulcerative colitis חמורה וחריפה  שאינם מגיבים כראוי לטיפול תוך ורידי בסטרואידים, עשויים להגיב לטיפול ב- infliximab או ב- cyclosporine.
 
 

לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007