הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הכול על נגיף הפפילומה של האדם
23.1.20

נגיף הפפילומה של האדם (HPV) הוא הגורם השכיח ביותר בעולם למחלת מין, ופוגע בגברים ובנשים גם יחד. בארצות הברית לבדה נושאים אותו כ-79 מיליון אנשים – כרבע מהאוכלוסייה – ושיעור ההדבקה עומד על כ-14 מיליון נדבקים חדשים בשנה.

 

הנגיף מופץ בעיקר ביחסי מין, אבל למעשה כל מגע של עור בעור עם נשא עלול להסתיים בהדבקה. גם אדם שאינו מראה תסמינים של המחלה עלול להעביר את הנגיף. התסמינים עשויים להופיע רק שנים אחרי החשיפה הראשונית, עובדה שמקשה מאוד לעקוב אחרי מוקדי הדבקה ולבלום את שרשרת ההפצה.

 

 

לידיעה באתר מכון דוידסון >>

 

 

 מאת דפנה כתר-רצון

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007