הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

זיהוי מוקדם לסרטן? עוד מוקדם מדי
21.1.20

חוקרים מאוניברסיטת נוטינגהם באנגליה פיתחו בדיקה חדשה לגילוי מוקדם של סרטן השד. מדובר בבדיקת דם פשוטה שאמורה לאתר נוכחות של נוגדנים שתפקידם לזהות חלבונים של הגידול הסרטני. אם היא תוכיח את יעילותה, הבדיקה תאפשר איתור מוקדם של המחלה עד חמש שנים לפני הופעתם של סימנים קליניים מורגשים אצל החולה. תוצאותיו של המחקר הראשוני בנושא הוצגו לאחרונה בכנס של ועידת הסרטן NCRI שהתקיים בסקוטלנד.

 

גידולים סרטניים מייצרים לעיתים חלבונים ייחודיים הקשורים לגידול. מדובר בחלבונים רגילים שעברו מוטציה או בחלבונים שמופיעים בכמות עודפת בתאים סרטניים. פעמים רבות מתפתחת בגוף תגובה חיסונית הכוללת ייצור של נוגדנים שתפקידם לזהות את החלבונים הסרטניים.

 

 

לידיעה באתר מכון דוידסון >>

 

 

 מאת יעל גרופר

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007