הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מגמות צריכת האלכוהול בקרב המדווחים על שתייה מופרזת
21.1.20

אנשים המדווחים על שתייה מופרזת (binge drinking) – כלומר, צריכה של חמש משקאות ומעלה באירוע בודד עבור גברים וארבע ומעלה עבור נשים – שותים יותר, כך מפרסם ה- MMWR.

 

ה- CDC ניתח מידע מה- Behavioral Risk Factor Surveillance System על מנת להעריך מגמות של שתייה מופרזת בין השנים 2011-2017.

 

לאורך תקופה זו, שיעור ההמצאות הכולל של שתייה מופרזת פחת מ- 18.9% ל- 18.0%. אף על פי כן, בקרב הללו שדיווחו על שתייה מופרזת, מספר המשקאות השנתי שנצרך פר מבוגר עלה ב- 12%.

 

הן גברים והן נשים, ואנשים מגיל 35 ומעלה, הדגימו עלייה מובהקת סטטיסטית. כאשר העלייה החדה ביותר אירעה בקרב מבוגרים ללא תעודת בגרות (עלייה של 46%) ובקרב הללו עם רמת הכנסה נמוכה.

 

החוקרים ציינו כי הנתונים הללו עשויים להוות הערכת חסר היות והמידע נאסף מדיווחים עצמיים.

 
 

לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007