הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

כריתת ערמונית קשורה לבריחת שתן, בעיות בתפקוד המיני, לאחר חמש שנים
21.1.20

גברים לאחר כריתת ערמונית עקב סרטן מקומי עומדים בפני סיכון מוגבר לסבול מבעיות תפקודיות לאחר חמש שנים, כך מפרסם כתב העת JAMA.

 

כ- 2000 גברים מילאו שאלוני בריאות לאחר שטופלו בסרטן ערמונית מקומי. גברים עם פרוגנוזה טובה טופלו ב- nerve-sparing prostatectomy, external beam radiation therapy (EBRT), low-dose-rate brachytherapy או במעקב בלבד, בעוד שגברים עם פרוגנוזה טובה פחות טופלו ב- prostatectomy או ב- EBRT עם androgen deprivation therapy.

 

מרבית ההבדלים במדדי התפקוד (לדוגמא, פעילות השתן, המעיים או המינית) היו מינימאליים לאחר חמש שנות מעקב. אף על פי כן, גברים שעברו prostatectomy דיווחו יותר על בריחת שתן, בהשוואה לגברים שקיבלו טיפולים אחרים. יתר על כן, גברים עם פרוגנוזה טובה פחות ולאחר prostatectomy, דיווחו על יותר בעיות בתפקוד המיני בהשוואה למטופלים ב- EBRT ו- androgen deprivation therapy.

 
 

לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007