הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

עלייה בשכר המינימום ירידה בסיכון לאובדנות
12.1.20

מבוגרים החיים במדינות בהן שכר המינימום גבוה יותר, עומדים בפני סיכון מופחת לאובדנות, אלו ממצאיו של מחקר חדש שפורסם ב- Journal of Epidemiology and Community Health.

 

החוקרים האמריקאים בחנו מידע הנוגע לשכר המינימום ושיעורי האובדנות בין השנים 1990-2015. הם העריכו כי בקרב מבוגרים בגילאים 18-64 עם לכל היותר תעודת בגרות, כל עלייה של 1$ בשכר המינימום הייתה קשורה עם הפחתה של 3.5% בסיכון לאובדנות. הקשר שנצפה היה החזק ביותר כאשר שיעורי האבטלה היו גבוהים. קשר דומה לא נצפה בקרב נבדקים בוגרי קולג'.

 
 

לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007