הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

שתלים בחזה: סיכון או סיכוי?
9.1.20

ניתוחי שד הכוללים שתלים הם בין הניתוחים הקוסמטיים הנפוצים בימינו. הם נעשים בדרך כלל לצורך שחזור השד אחרי כריתה, או להגדלת החזה משיקולים אסתטיים. השתלים נמצאים בתוך מעטפת סיליקון ומתחלקים לשני סוגים: האחד במילוי של תמיסת מלח (סליין) והשני במילוי ג'ל סיליקון.

 

במשך השנים התעוררו לא פעם חששות לגבי השימוש בשתלים הללו, בגלל הסכנה לקרעים ולדליפות. ב-1992 מִנהל המזון והתרופות בארצות הברית (FDA) הוציא אותם משימוש באופן חלקי, אך כעבור 14 שנה אישר שוב את השימוש בהם בעקבות מחקרים רבים שלא מצאו בהם סכנה. עם זאת הוא המליץ לנשים לבדוק כל שנתיים את שלמות השתל באמצעות דימות תהודה מגנטית (MRI).

 

 

לידיעה באתר מכון דוידסון >>

 

 

 מאת ד"ר דנה יפה

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007