הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הקרמים הזורמים אל הים
9.1.20

השימוש בננו-חלקיקים ברפואה ובמוצרי צריכה כמו טקסטיל, מזון וקוסמטיקה גדל והולך. וכמו כל החלקיקים הקטנים, גם הם אינם נשארים במקום אחד: הם חודרים לסדקים קטנים, נשטפים במים ומגיעים בסופו של דבר לסביבה: לנחלים, לאוקיינוסים ולאקוויפרים בבטן האדמה. איזה תהליכים עוברים עליהם בדרך לשם? מחקר שהתפרסם לפני כמה חודשים מנסה לתת תשובה ראשונית לשאלה.

 

יש סוגים שונים של ננו-חלקיקים, אך לכולם תכונה יסודית משותפת: הם קטנים מאוד, בטווח של עשרות ננומטרים, כלומר מיליארדית המטר, או פחות. גודלם הזעיר מעניק לחומר תכונות ייחודיות, כמו למשל יכולת לחדור למקומות בסביבה או בגוף שחלקיקים גדולים יותר אינם יכולים להגיע אליהם.

 

 

לידיעה באתר מכון דוידסון >>

 

 

 מאת ד"ר בת שחר דורפמן

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007