הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אינדקס לחולשה גופנית המבוסס בדיקות מעבדה מסייע לזיהוי קשישים בסיכון גבוה
9.1.20

מדד חולשה גופנית המבוסס על בדיקות מעבדה נפוצות עשוי לסייע לזהות קשישים מאושפזים המצויים בסיכון גבוה, אלו ממצאיו של מחקר חדש שפורסם ב- Canadian Medical Association Journal.

 

כ- 1600 קשישים מבריטניה עברו שתי בדיקות למדידת החולשה הגופנית בעת אשפוזם - Clinical Frailty Scale הנפוץ, בתוספת laboratory frailty index (FI-Laboratory) המעריך את המצב על בסיס 27 בדיקות מעבדה המבוצעות בתוך 72 שעות מהאשפוז.

 

שני המדדים הדגימו קשר עצמאי עם סיכון מוגבר לאירועים בלתי רצויים, כולל מספר גבוה יותר של ימי אשפוז, צורך בטיפול מורכב, אשפוזים חוזרים ותמותה. נצפה קשר בין בדיקת FI-Laboratory המדגימה שלושה ערכים מעבדתיים אב-נורמאליים וכל אחת מהתוצאות הבלתי רצויות.

 
 

לידיעה >>

 

לידיעה >>

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007