הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- ACP מפרסם הנחיות לטיפול בטסטוסטרון לשיפור התפקוד המיני
9.1.20

ה- American College of Physicians מציע לקלינאים לקיים דיון בנוגע לצורך בתחילת הטיפול בטסטוסטרון, עם גברים המדגימים רמות נמוכות של ההורמון ומעוניינים לשפר את תפקודם המיני, כך על פי הנחיות חדשות המתפרסמות ב- Annals of Internal Medicine.

 

ההנחיות מבוססות על 38 מחקרים מסוג מקרה-ביקורת רנדומאליים. להלן עיקרי ההמלצות:

 

  • טסטוסטרון אינו מומלץ לטיפול בסימפטומים לא ספציפיים אחרים הקשורים בהתבגרות, כגון עייפות או דעיכה קוגניטיבית.
  • עבור גברים המטופלים בטסטוסטרון, יש לקבוע בדיקות מעקב 12 חודשים לאחר תחילת הטיפול וחליפות לאחר מכן. יש להפסיק את הטיפול אם אין כל שיפור בתפקוד המיני.
  • יש להעדיף זריקות תוך שריריות על אפליקציה מלעורית, היות והראשונות כרוכות בעלויות נמוכות יותר.
 
 

לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007