הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

איילה פארמה בדרך לנאסד"ק עם יעד גיוס של 100 מיליון דולר
7.1.20

חברת התרופות איילה פארמה יוצאת להנפקה בנאסד"ק לפי שווי של כ־400 מיליון דולר. ל"כלכליסט" נודע כי בשבועות האחרונים בחרה החברה בשני בנקי השקעות להוביל את ההנפקה על בסיס תוצאותיה לשנת 2019, ותנסה לגייס בה 100 מיליון דולר. שני הבנקים הם ככל הנראה סיטי בנק וג'פריס האמריקאי.

 

איילה פארמה הוקמה על ידי קרן IBF  (Israel Biotech Fund), קרן aMoon והראל ביטוח. עד כה גייסה החברה, שמתמקדת בפיתוח תרופות לטיפול בסרטן, כ־47 מיליון דולר. בחודש אפריל 2018 ביצעה החברה גיוס ראשון של 17 מיליון דולר. ענקית התרופות הבינלאומית נוברטיס הובילה את סיבוב הגיוס האחרון של החברה, שעליו הודיעה במאי האחרון ובו גייסה 30 מיליון דולר. כיום נוברטיס היא בעלת מניות מהותית באיילה פארמה. בסבב האחרון השתתפה גם קרן הון הסיכון היפנית־ישראלית SBI.

 

 

 

 

 

 מאת גולן חזני

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007