הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

התקף לב: טיפול חדש עשוי לשפר את ההחלמה
7.1.20

מחקר פרה-קליני חדש במודלים של בעלי חיים מגלה כי החדרת חלבון ספציפי לרקמות צלקת לאחר התקף לב משפרת ומאיצה את התאוששות הלב. החוקרים העריכו את הפוטנציאל הטיפולי של החלבוןrhPDGF-AB  (גורם גדילה רקומביננטי ממקור טסיות אנושי).

 

צוות החוקרים הקצה חזירים לאחת משלוש קבוצות:

  • כזו שטופלה בהליך דמה (החזירים האלה לא עברו התקף לב).
  • כזו שעברה הסרה של העורק הכלילי כדי לחקות התקף לב וקיבלה פלצבו כ"טיפול".
  • כזו שעברה סתימת בלון ו -7 ימים של עירוי תוך ורידי של rhPDGF-AB .

28 יום לאחר התקף הלב, ההליך החדש שיפר את ההישרדות ב -40% בהשוואה לפלסבו ושיפר את מקטע הפליטה של חדר הלב השמאלי - שם אירע התקף הלב - בשיעור של 11.5%.

 
 

לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007