הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

האם בקרוב יפותח חיסון נגד דמנציה?
7.1.20

מחברי המחקר הנוכחי סבורים כי אחת הסיבות לכך שתרופות ניסיוניות כשלו היא מכיוון שהטיפול "מתחיל מאוחר מדי בתהליך הפתולוגי."

 

החוקרים, מאוניברסיטת קליפורניה והמכון לרפואה מולקולארית בחוף האנטינגטון, קליפורניה, בדקו גישה משולבת לחיסון.

 

מדענים מאמינים כי השילוב בין צברים בטא עמילואידים לבין סבכים נוירו-פיברילאריים עשויים לפעול יחד כדי להאיץ את התנוונות העצבים. מחברי המחקר מסבירים כי שתי פתולוגיות מובחנות אלה עשויות ליצור אינטראקציה כדי לעורר את ההתקדמות מלקות קוגניטיבית קלה למחלת אלצהיימר. לכן קיוו החוקרים כי פגיעה בשתי המטרות עשויה להניב תועלת.


מחקרים קודמים בעכברים הראו ששני חיסונים, המכונים AV-1959R ו-  AV-1980Rמייצרים תגובה לבטא-עמילואיד וטאו, בהתאמה. במחקר החדש החוקרים בדקו את השפעתם המשולבת ומצאו כי הטיפול המשולב גרם להפקת נוגדנים יעילה לטאו וגם לבטא-עמילואיד בעכברי הניסוי.

 
 

לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007