הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA אוסר על סיגריות אלקטרוניות בטעמים מסוימים
7.1.20

ה- U.S. Department of Health and Human Services הודיעה כי היא אוסרת על השימוש בסיגריות אלקטרוניות בטעמים מסוימים, כולל טעמי פירות ומנטה.

 

האיסור אינו כולל את טעם המנטול או טעמי הטבק הרגילים ואף אינו כולל נוזלים אלקטרוניים למערכות open tank הנמכרות בחנויות.

 

"ארה"ב מעולם לא חוותה אפידמיה כה מהירה של שימוש בחומרים כזו הנוכחית - של צעירים המשתמשים בסיגריות אלקטרוניות. אסטרטגיה אגרסיבית לאכיפת החוק שהועבר בקונגרס, תוך התמקדות במוצרים הפופולאריים ביותר בקרב צעירים, הכרחית להתמודדות עם המשבר הנוכחי. נוסיף לנטר את המצב ולנקוט בכל צעד הכרחי." כך נמסר מה- HHS.

 
 

לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007