הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

האם עונת הלידה שלך משפיעה על סיכון התמותה שלך?
29.12.19

האם חודש או עונת הלידה שלך משפיעים על סיכון התמותה? מחקר שנערך לאחרונה בוחן את השאילתה הזו לעומק.

החוקרים אספו נתונים ממחקר הבריאות של האחיות שהחל בשנות השבעים, המידע נאסף מ- 121,700 אחיות רשומות בארה"ב שהיו בגילאי 30-55 בתחילת המחקר. מערך הנתונים כלל מידע על כל משתתפת, כולל היסטוריה רפואית, משקל, גובה, עישון, דמוגרפיה וגורמי אורח חיים.

 

בסך הכול, 116,911 משתתפות נכללו במחקר הנוכחי. במהלך 38 שנות מעקב היו 43,248 מקרי מוות.

החוקרים לא מצאו קשר מובהק בין התמותה הכללית לבין חודש או עונת הלידה. עם זאת, הם זיהו השפעה על הסיכון לתמותה מסיבות קרדיווסקולאריות.

 

סיכון גבוה יותר לתמותה ממחלות לב וכלי דם נצפה בקרב נשים שנולדו במארס עד יולי והסיכון הנמוך ביותר נצפה בקרב נשים שנולדו בדצמבר.

 
 

לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007