הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אולטרסאונד עם MRI משפר את הטיפול בערמונית
29.12.19

בדיקת MRI מודרכת על ידי transurethral ultrasound ablation (TULSA) היא כלי חדש לטיפול מדויק יותר בסרטן הערמונית - ללא תופעות הלוואי הרגילות.

 

מערכת TULSA התפתחה במהלך השנים האחרונות כגישה זעיר פולשנית שיכולה לכוון במדויק אל רקמת הערמונית מבלי להשפיע לרעה על רקמות ושרירים בריאים סמוכים.

 

ההליך מתרחש במהלך סריקת MRI וזה מאפשר לרופאים לראות את הנעשה בפירוט יוצא דופן.

 

הכלי TULSA בצורת מוט מכיל 10 מחוללי אולטרסאונד המפעילים חום. אלה יכולים להרוס את רקמת הערמונית. הרופא יכול לשלוט בקורות האולטרה-סאונד הפרטניות באמצעות תוכנה המייעלת ללא הרף את צורתם, חוזקם והמיקוד שלהם.

הניסויים מאמתים גם את השימוש ב MRI -ככלי לאבחון שלאחר ה TULSA –כאשר הוכח דיוק של כ- 93-96% באיתור היעדר סרטן בבדיקות של שנה.

 

המחקרים הצביעו על הפחתה דרמטית של מעל 90% בנפח הערמונית ושיעורי אימפוטנציה נמוכים כמעט ללא בריחת שתן.

 
 

לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007