הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA מאשר תרופה להורדת רמת הטריגליצרידים, לצמצום הסיכון הקרדיווסקולארי בקרב חולים בסיכון גבוה
19.12.19

ה- FDA אישר את התרופה icosapent ethyl (Vascepa) להפחתת הסיכון לאירועים קרדיווסקולאריים בקרב מבוגרים עם רמות טריגליצרידים של 150 mg/dL ומעלה, נוסף על מחלה קרדיווסקולארית קיימת, או סוכרת ושני גורמי סיכון קרדיווסקולאריים נוספים. התרופה מיועדת כטיפול נוסף לסטטינים במינון הגבוה ביותר הנסבל.

 

האישור מתבסס על ממצאי המחקר REDUCE-IT שמצא כי icosapent ethyl הפחיתה ב- 25% את ההיארעות הקרדיווסקולארית בהשוואה לפלסבו, בקרב מטופלים בסטטינים המצויים בסיכון גבוה.

 

icosapent ethyl אושרה לראשונה בשנת 2012 להורדת רמת הטריגליצרידים עבור מבוגרים עם רמות של 500 mg/dL ומעלה.

 
 

לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007