הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA מאשר מערכת תפעול שיתופי אוטומטית למתן אינסולין
19.12.19

ה- FDA אישר את מערכת התפעול השיתופי האוטומטית הראשונה לשליטה על הרמה הגליקמית. ה- Tandem Diabetes Care Control-IQ Technology מתאימה את מתן האינסולין לחולי הסוכרת באמצעות תקשורת עם משאבת האינסולין, וע"י ניטור המשכי של רמות הגלוקוז.

 

תוכנות קודמות למתן אוטומטי של אינסולין אושרו כחלק ממערכת בודדת, בעוד שה- Tandem Control-IQ technology מתוכננת לתקשר עם התקנים מרובים אחרים.

 

גורמים רשמיים בסוכנות מסרו כי האישור מסייע להבטיח את הבטיחות והיעילות של פיתוחים חדשים ומערכות טיפול בסוכרת, שמטרתם לסייע להתאים את הטיפול הניתן לצרכים האינדיווידואליים של החולה.

 
 

לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007