הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

גלולה חדשה למניעת הריון מספקת הגנה למשך חודש
19.12.19

בגלולה החודשית יש שש זרועות קשיחות, שכל אחת מהן מכילה מנות מרובות שלlevonorgestrel . הזרועות בנויות מחומרים פולימריים שנבחנו בקפידה ועמידות כ -4 שבועות בנוכחות חומצת קיבה.


זרועות הפולימר משחררות בהדרגה את אמצעי המניעה לקיבה ולזרם הדם לאורך החודש.


במרכז הגלולה ישנה רכזת גומי המאפשרת לקפל את המבנה ולהחליק אותו אל קפסולה הניתנת לבליעה. כאשר חומצת הקיבה מעכלת את הגלולה, הכוכב נפרש ומתרחב לגודל שמאפשר לו למסור את התרופה. החוקרים ממשיכים להתנסות במצבים שעלולים לגרום לניתוק הזרועות, כולל שינויים בחומציותאו בטמפרטורה וחשיפה לכימיקלים מסוימים.


הבדיקות שנערכו לגלולה הניבו תוצאות מעודדות - אצל חזירים.


החוקרים מדווחים כי אמצעי המניעה שוחרר בקצב קבוע במשך כ- 28 יום וכי כמות התרופה הניתנת לזיהוי בזרמי הדם של החזירים הייתה בערך זהה לזו אצל אדם הנוטל גלולות של levonorgestrel מדי יום.

 
 

לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007