הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

פרופ' זאב רוטשטיין משיב מלחמה: "נשות הדסה מפיצות השמצות פייק ניוז נגדי"
17.12.19

מכתב ששלחו נשות הדסה למנהל בית החולים בירושלים, פרופ' זאב רוטשטיין, ובו האשמות קשות, לפיהן הוא מחבל במאמצן לגייס תרומות וכוונתן שלא לאשר את המשך כהונת הקדנציה שלו. הבוקר משיב רוטשטיין מלחמה.  לכלכליסט אמר רוטשטיין: "לא הגעתי לתפקיד להיות חיית מחמד של אף אחד".

 

רוטשטיין אומר שהוא הופתע מהמכתב, אך עיתויו אינו מקרי, משום שמדובר בהשמצות של "פייק ניוז".  לדבריו, המכתב לא מעורר אצלו רצון רב להמשיך בתפקיד.

 

בתגובה נאמר: "מדובר בהשמצות שהן בחזקת 'פייק ניוז'. מועד הפרסום כשבועיים לפני תום כהונתה של נשיאת הדסה החתומה על המכתב ולפני כניסת נשיאת הדסה חדשה, מעלה תהיות רבות. נשות הדסה התלוננו על פגיעה בהן ובמאמצי גיוס התרומות בארה״ב. גם אם תישלח התנצלות על ההאשמות השווא, אין המכתב ופרסומו על ידן, עושה חשק רב להמשיך בתפקיד הקשה והאתגרי, וכנראה גם הכפוי טובה הזה. בשבוע הבא אמורה להגיע נציגות נשות הדסה לארץ לישיבת הדירקטוריון המתוכננת, ונראה כי תהיה זאת ישיבה מעניינת".

 

 

 

 

 

 מאת אדריאן פילוט

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007