הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA מאשר את בדיקת הסקר הראשונה לאיתור Duchenne Muscular Dystrophy בילודים
17.12.19

המעבדות בארה"ב יכולות כעת להוסיף את ה- GSP Neonatal Creatine Kinase-MM kit לפאנל בדיקות הסקר שהן עורכות לילודים, אך הן עדיין אינן מחויבות לעשות כן, כך נמסר מה- FDA.

 

הקיט בודק את רמות החלבון CK-MM בדם שנאסף מהקרסול, 24-48 שעות לאחר הלידה. במידה ואכן נמצאו רמות גבוהות של החלבון CK-MM יש לאשר זאת בבדיקות נוספות.

 

DMD היא הצורה הנפוצה ביותר של muscular dystrophy. היא נגרמת מהיעדר dystrophin, חלבון המסייע לשמירת שלמותם של תאי השריר. הסימפטומים הראשונים נצפים לרוב בין הגילאים 3-5 שנים ומוחמרים במהלך הזמן. המחלה לרוב פוגעת בבנים, ללא היסטוריה משפחתית ידועה. DMD מופיעה בכ- 1 מתוך כל 3,600 לידות בעולם.

 
 

לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007