הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

התערבות בת דקה משפרת את שיעורי הגמילה מעישון
5.12.19

טיפול התערבותי בן דקה להפסקת עישון משפר את שיעורי הגמילה מעישון, אלו תוצאותיו של מחקר חדש שפורסם בכתב העת JAMA.

 

כמעט 1600 מעשנים סיניים מבוגרים חולקו באקראי לקבוצת גמילה מעישון או לקבוצת ביקורת. קבוצת ההתערבות קיבלה עצות קצרות להפסקת עישון שהדגישו את הסיכון לתמותה, והמשתתפים יכלו לבחור את לוח הזמנים שלהם להפסיק.

 

ההתערבות נמשכה כדקה ועלתה תוספת של 0.47 דולר לאדם. קבוצת הביקורת קיבלה עלון להפסקת עישון וטיפול פלסבו.

 

לאחר 6 חודשים שיעור ההתנזרות המאושרת בבדיקות ביוכימיות היה גבוה יותר בקבוצת ההתערבות מאשר בקבוצת הביקורת (6.7% לעומת 2.8%).

 

 

לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007