הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

סרטן ריאות: אינטליגנציה מלאכותית מראה מי ירוויח מאימונותרפיה
3.12.19

צוות שהובל על ידי חוקרים מאוניברסיטת קייס ווסטרן רזרב בקליבלנד, אוהיו - בשיתוף מדענים משש מוסדות אחרים - פיתח מודל חדש של בינה מלאכותית המאפשר לבדוק אילו חולים בסרטן הריאות יפיקו תועלת רבה מאימונותרפיה.

המודל החדש פותח על סמך ממצאים אחרונים שזיהו אילו גידולים סרטניים מגיבים לטיפול.


כדי לפתח את המודל, הצוות השתמש לראשונה בנתוני סריקות טומוגרפיה ממוחשבת (CT) של 50 אנשים עם סרטן ריאות. זה אפשר לפתח שיטה מתמטית המסוגלת לזהות כל שינוי בגודל ובמרקם הגידול לאחר חשיפה לשניים עד שלושה מחזורים של אימונותרפיה.


השיטה מצאה דפוסים המצביעים על כך ששינויים מסוימים בגידולים היו קשורים לתגובה חיובית לטיפול, כמו גם עם שיעורי הישרדות גבוהים יותר.


מחקר זה הדגיש שוב כי אותם גידולי סרטן ריאות המראים את השינויים הבולטים במרקם הם גם אלו המגיבים בצורה הטובה ביותר לאימונותרפיה.


 

לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007