הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

בילוי ממושך מול מסכים מתחיל כבר בינקות
3.12.19

ניתוח חדש מצא כי פרק הזמן היומי הממוצע בו ילדים בילו בצפייה בטלוויזיה או בשימוש במחשב או במכשיר נייד עלה מ- 53 דקות בגיל 12 חודשים ליותר מ -150 דקות בגיל 3 שנים. עד גיל 8, ילדים היו בעלי סיכוי גבוה יותר לבלות פרקי זמן ארוכים מול מסכים אם הם למדו במסגרת ביתית או היו ילדים בכורים.

 

האקדמיה האמריקאית לרפואת ילדים ממליצה להימנע מחשיפה למדיה דיגיטלית של ילדים מתחת לגיל 18 חודשים, על חשיפה איטית למסכים של ילדים בגילאי 18 עד 24 חודשים, ועל הגבלה של זמן המסך לשעה ביום, לילדים מגיל שנתיים עד 5 שנים. במחקר הנוכחי מצאו החוקרים כי 87% מהילדים עברו את זמן המסך המומלץ.

 

 

לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007