הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מפגש רוקחים בנושא טיפול בשחיקה בסקטור הרוקחות – 19.12.2019
28.11.19

מפגש רוקחים בנושא טיפול בשחיקה בסקטור הרוקחות – 19.12.2019

  

מפגש מס' 2 – מיקום: חיפה

 

 

רוקחים יקרים,   

 

לאור ההיענות הגבוהה למפגש הראשון שהתקיים בתל אביב, ולאחר שבוטל המפגש שתוכנן לחיפה עקב מיעוט נרשמים, הוחלט לקיים מפגש נוסף בחיפה.

רקע: בסקר השחיקה בקרב עובדי מערכת הבריאות שערך משרד הבריאות בשנת 2018, נמצא כי מדד השחיקה של הרוקחים עמד על ממוצע של 3.8 לעומת 3.4 שהינו הממוצע לכלל מקצועות הבריאות.

 

מדד זה מלמד על רמת שחיקה גבוהה המצריכה טיפול. בעקבות ממצאי הסקר, הוקם צוות לטיפול בשחיקה בסקטור הרוקחות והוגדרה תוכנית מקיפה לצמצום השחיקה בקרב הרוקחים.

אגף הרוקחות מזמין אתכם למפגש בו יוצגו תוכנית ההתערבות של משרד הבריאות לטיפול בשחיקה בקרב הרוקחים והתובנות שעלו בתהליך ההיוועצות עם הרוקחים שהתקיים לאחרונה.

 

המפגש יתקיים ביום ה' ה- 19.12.19 בין השעות 16:00-19:30, בבניין א' – קריית הממשלה, שד' פלי"ם 15 א', חיפה (אולם מס' 1, קומה 2- (מינוס)).

מספר המקומות מוגבל.

 

ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום, אך נדרשת הרשמה מראש.
המעוניינים להשתתף במפגש מוזמנים לשלוח דוא"ל עם הפרטים הבאים: שם פרטי ושם משפחה, דוא"ל ומספר טלפון נייד. 

 

כתובת דוא"ל להרשמה: vered.eladi@moh.gov.il

 

 

מצפים לראותכם – בואו לשמוע ולהשמיע

 

בברכה, 

אגף הרוקחות    

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007