הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

תרומת השינה לחוסר השוויון החברתי בהפרעות לב וכלי דם: מחקר רב-קבוצתי
28.11.19

החוקרים ניתחו נתוני חתך משמונה קבוצות אירופיות, בסה"כ 205,111 משתתפים. מסלול החיים הוערך באמצעות העיסוק ומשך השינה המדווח סווג למומלץ (6–8.5 שעות ללילה), ארוך > 8.5) שעות ללילה), וקצר  <6) שעות בלילה). כמו כן נבדקו שתי תוצאות לבריאות הלב וכלי הדם: מחלות לב כליליות (CHD) ושבץ מוחי. מצבו התעסוקתי של האב היה קשור לסיכון מוגבר ל- CHD, ללא השפעה המתווכת על ידי משך שינה קצר.

 

מנגד, משך שינה קצר תרם באופן משמעותי לקשר בין סטטוס התעסוקה של המבוגרים לבין מחלת כלי דם אצל גברים, עם השפעה של 13.4%. שבץ מוחי לא הציג דפוס ברור עם אף אחד מהמשתנים שנבדקו.

 

 

לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007