הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

תוספי אומגה 3 שיפרו את תשומת הלב בקרב נערים הסובלים מהפרעות קשב וריכוז
28.11.19

מחקר חדש מצא כי תוספי שמן דגים מסוג אומגה 3 יכולים לשפר את תשומת הלב אצל חלק מהנערים עם הפרעת קשב וריכוז (ADHD). חוקרים ממכללת קינגס קולג' בלונדון ומהאוניברסיטה הרפואית בטייצ'ונג, טייוואן, חקרו את ההשפעה של תוספי שמן דגים מסוג אומגה 3 על התפקוד הקוגניטיבי בקרב נערים עם ADHD.

 

במחקר השתתפו 92 נערים עם הפרעות קשב וריכוז שגילם נע בין 6 ל 18 שנים.

 

במשך 12 שבועות, הצעירים קיבלו מינונים גבוהים של חומצת השומן אומגה 3 או פלסבו. התוצאות הראו כי מבין המשתתפים שקיבלו את התוסף, אלו שהדגימו את הרמות הנמוכות ביותר של אומגה 3 בדם, הראו שיפור בתשומת הלב הממוקדת ובערנות.

 

 

לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007