הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA מאשר תרופה אנטי-אפילפטית חדשה
28.11.19

ה- FDA מאשר טבליות של cenobamate (המשווקת כ- Xcopri) לטיפול ב- partial-onset seizures בקרב מבוגרים.

 

האישור החדש מבוסס על שני ניסויים קליניים שכללו כמעט 700 מבוגרים עם חציון של 8.5 התקפים לכל 28 יום בתחילת המחקר. החולים שחולקו באופן אקראי לקבלת cenobamate סבלו משיעור נמוך יותר של התקפים, בהשוואה לנבדקים שחולקו אקראית לקבלת פלסבו.

 

עם זאת, חלק מהמטופלים חוו Drug Reaction with Eosinophilia and Systemic Symptoms (DRESS), כאשר cenobamate עברה טיטור מהיר. קיצור מקטע ה- QT היה גם הוא שכיח יותר בקרב הנבדקים בקבוצת המחקר.

 

 

לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007