הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

היפוגליקמיה קרוב לשחרור מבית החולים, אשפוז חוזר ותמותה
14.11.19

שיעורים גבוהים יותר של אשפוזים חוזרים ותמותה נצפו בקרב חולי סוכרת שסבלו מהיפוגליקמיה ביום האחרון לאשפוזם.

מעט ידוע על ההשלכות של רמות נמוכות של גלוקוז בדם במהלך 24 השעות האחרונות של האשפוז. על מנת להעריך האם היפוגליקמיה בתום האשפוז מנבאת תוצאות שליליות לאחר מכן, ביצעו החוקרים מחקר קוהורט רטרוספקטיבי שכלל 800,000 חולי סוכרת מארה"ב.

 

בהשוואה לחולים עם רמות גלוקוז של 100 מ"ג לד"ל עד 109 מ"ג  לד"ל, ביום שלפני השחרור מבית החולים, חולים עם היפוגליקמיה (רמות גלוקוז בדם, <70 מ"ג  לד"ל) ביממה לפני השחרור, הדגימו שיעורי אשפוז חוזר גבוהים משמעותית במהלך 30 הימים הבאים (13.7% לעומת 18.5%; סיכון יחסי מותאם, 1.2), תמותה בתוך 30 יום (1.3% לעומת 1.8% (1.4 aRR ,ותמותה בתוך 180 יום (6.9% לעומת 8.7%1.3 aRR, ).

 

 

לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007