הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

להגן על הילדים שלנו
12.11.19

לאחרונה התפרסם טור בו הוטל ספק בנחיצות חיסון הפפילומה לבני נוער במגזר הדתי בשל חוסר רלוונטיות לכאורה. החיסון מלמד את מערכת החיסון שלנו להתמודד עם נגיף מסוכן שעלול לגרום למספר סוגים של סרטן אצל נשים, אבל גם אצל גברים. הנגיף לא מבדיל בין דתיים לחילוניים וגובה חיים מכל המגדרים, כל המגזרים וכל הדתות. בשביל לתת לילדים שלנו את מעטפת ההגנה שהם זקוקים לה, החיסון ניתן בכיתה ח' מתוך מחשבה שהוא צריך להגיע לפני המגע המיני הראשון. כן, הילדים שלנו יום אחד יגדלו ויקיימו יחסי מין. זו מחשבה שאולי לא נוחה לנו אבל זו דרכו של עולם, ועלינו – ההורים – מוטלת החובה להגן על הילדים שלנו, לשמור עליהם ולשלוח אותם לעולם עם הצידה הטובה ביותר שאנחנו יכולים – לא רק ערכית אלא גם רפואית.

 

נגיף הפפילומה נפוץ מאוד ומדבק מאוד. הנגיף גורם לנגעים שעלולים בהמשך החיים להתפתח לגידולים ממאירים. בכל שנה מאובחנות אלפי נשים עם נגעים טרום ממאירים, מאות מתוכן מאובחנות עם סרטן וכ-100 מתוכן מתות בייסורים קשים. גם אצל גברים יש סרטן שנגרם מנגיף הפפילומה. אותם נשים וגברים מותירים ילדים יתומים, בני זוג אלמנים  והורים שכולים.לידיעה באתר מכון דוידסון >>

 

 

 מאת ד"ר ארז גרטי

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007