הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

השימוש באמצעים למניעת היריון בקרב נשים הסובלות ממצבים כרוניים המשפיעים על ההיריון
12.11.19

בעוד שמצבים בריאותיים כרוניים העלולים להשפיע לרעה על תוצאות ההיריון הם שכיחים, מעטות הנשים בגיל הפוריות המשתמשות באמצעי המניעה היעילים ביותר

.

החוקרים בדקו את נתוני הבריאות ביוטה משנת 2010 עד 2014, ובדקו את הרשומות של כמעט 750,000 נשים בגילאי 16 עד 49. בערך שליש סבלו מ- 25 מצבים בריאותיים כרוניים (למשל, דיכאון, אסטמה, השמנת יתר, מחלת בלוטת התריס) העלולים להגביר את הסיכון לרעה. כמו כן, המצבים הללו עצמם עלולים להחמיר בעקבות ההיריון.

 

רק 7.6% מהנשים הסובלות ממצבים בריאותיים כרוניים השתמשו באמצעי מניעה הפיכים ארוכי טווח (למשל התקנים תוך רחמיים) או אמצעי מניעה קבועים. לשם השוואה, 5.1% מהנשים הבריאות השתמשו בצורות המניעה הנחשבות כיעילות ביותר.

 

 

לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007