הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

בחר בחוכמה: כירורגיית ילדים ממנה יש להימנע
12.11.19

האקדמיה האמריקאית לרפואת ילדים פרסמה חמש פרקטיקות מהן יש להימנע, כחלק ממסע הפרסום בחר בחוכמה. הנה הן בקצרה:

  • יש להימנע מסריקות טומוגרפיה ממוחשבת של כל הגוף לאחר טראומה.
  • CT אינה הבחירה הראשונה כבדיקת הדמיה לילדים עם חשד לדלקת בתוספתן. יש לבצע אולטרסאונד, ואם התוצאות אינן חד משמעיות, ניתן להשתמש בהדמיית CT או MRI.
  • אין להפנות את רוב הילדים הסובלים מבקעי טבור לטיפול כירורגי טרם הגיעם לגיל 4 עד 5.
  • יש להימנע משימוש מיותר באופיאטים לאחר ניתוחים. ניתן להפחית את השימוש באופיאטים כאשר הילדים מקבלים במקביל אצטמינופן ו / או תרופות נוגדות דלקת לא סטרואידיות לאחר הניתוח.

 

 

לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007