הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

טיפול משולש באסטמה במשאף יחיד
31.10.19

תוספת של LAMA ל- ICS ו- LABA משפרת את תפקוד הריאות ומונעת החמרה במצב המחלה.

 

מעל ל- 2500 חולים חולקו באופן אקראי לקבלת טיפול במשאף משולש המכיל beclomethasone, formoterol (LABA), ו- glycopyrronium LAMA)), או במשאף המכיל beclomethasone ו- formoterol. לאחר 26 שבועות, השיפור הממוצע ב- FEV1 (forced expiratory volume in 1 second) היה משמעותי יותר בקרב הקבוצה שקיבלה את הטיפול המשולש בהשוואה לטיפול הכפול (≈60–70 mL).

 

לאחר שנה, השיעורים המשולבים של התלקחויות בינוניות וחמורות, היה נמוך יותר אף הוא בקרב קבוצת הטיפול המשולש (1.8 מול 2.2, בקבוצות המינון הבינוני, 1.7 מול 2.0 בקבוצות המינון הגבוה).

 

 

לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007