הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

"במבה" ב-4,200 דולר בשנה: התרופה לאלרגיה שמעוררת תקווה - אך גם ביקורת
10.10.19

שחר בן מויאל ובת זוגו סיון רמות הבינו לפני כשנתיים, בעודם בטיול בסלובניה, שלבנם גיל בן ה-3 יש אלרגיה מסכנת חיים לחלב. "זה היה קשה ברמות שקשה לדמיין", נזכר בן מויאל, "נתתי לילד לחם, שאחר כך התברר שהיה טבול בחמאה. בהתחלה אתה לא מבין: מתחילים כתמים אדומים, גירודים, נזלת. אתה בסך הכל נותן לילד שלך לחם, ותוך 20 דקות כמעט אין לך ילד". מאוחר יותר התברר כי גיל אלרגי בנוסף לאגוזים, קשיו ופיסטוק. בן מויאל הצעיר הוא חלק מקבוצה הולכת וגדלה של ילדים עם אלרגיות שונות. ילדים, שעבורם חשיפה ולו מזערית לחומר שעלול להסתתר במזון שלהם - כמו אגוזים, בוטנים, חלב וביצים - עלולה להוביל לנזק חמור או מוות. ברוב... 

 

 

 

 

 מאת דפנה מאור

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007