הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA מאשר חיסון נגד אבעבועות שחורות ואבעבועות הקוף
3.10.19

ה- FDA מאשר חיסון חדש נגד אבעבועות שחורות (smallpox) ואבעבועות הקוף (monkeypox). כך הודיעה הסוכנות. מדובר בחיסון הראשון שאושר עבור monkeypox.

 

Jynneos מיועד למבוגרים בסיכון גבוה לזיהום באחת המחלות.

 

גורם מטעם ה- FDA ציין כי "למרות שמחלת האבעבועות שחורות באופן טבעי איננה מהווה עוד איום עולמי, שחרור מכוון של נגיף מדבק זה עשוי להשפיע באופן הרסני". בנוסף, בעוד שתחלואה ב- monkeypox לא מתרחשת באופן טבעי בארצות הברית, תועדה התפרצות בבני אדם (הקשורה לבעלי חיים מיובאים) בשנת 2003, ויש לציין כי שכיחותה באזורים באפריקה עלתה בעשור האחרון.

 

 

 

לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007