הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- USPSTF מצנן את ההתלהבות בנוגע לבדיקות סקר להמצאות Bacteriuria א-סימפטומטית
3.10.19

צוות המשימה לשירותי המנע האמריקני ממשיך להמליץ על בדיקת סקר לנשים בהריון לאיתור Bacteriuria א-סימפטומטית, זאת בדומה להמלצות הקבוצה משנת 2008. עם זאת, הוודאות של הראיות יורדת כיום לדירוג B במקום A. כלומר יש תועלת נטו מתונה בהפחתת הסיכון לסיבוכים לפני-לידה.

 

שינוי הדירוג הינו פועל יוצא של העובדה כי פחות נשים הרות עם חיידקים א-סימפטומטיים שלא טופלו, פיתחו בשנים האחרונות פיאלונפריטיס. בנוסף, חששות בנוגע לשימוש באנטיביוטיקה, כולל עמידות אנטי מיקרוביאלית ושינויים במיקרוביום.

 

ה- USPSTF ממליץ לבצע בדיקת סקר לנשים בהריון באמצעות תרבית שתן אחת במהלך הביקור הראשון לפני הלידה, או בשבוע 12-16 להריון, המוקדם מביניהם.

 

 

 

לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007