הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

שיעורי הניתוחים החוזרים דומים לאחר Arthroplasty מלאה או חלקית
3.10.19

כך על פי מחקר חדש שהוצג בפגישה השנתית של האיגוד האורטופדי לטראומה ופורסם בכתב העת New England Journal of Medicine. המחקר נתמך בחלקו, במימון התעשייה.

 

נבדקו כ- 1500 מטופלים בני 50 ומעלה שתכננו לעבור ניתוח לשבר בצוואר הירך. הנבדקים חולקו באופן אקראי לעבור total hip arthroplasty או hemiarthroplasty . כאשר הראשון כלל החלפה הן של ה- acetabulum והן של ראש עצם הירך, ואילו השני כלל החלפה של ראש עצם הירך בלבד.

 

המדד הנבדק - כל ניתוח ירך לא מתוכנן בתוך 24 חודשים מהניתוח הראשון, אירע בשיעור דומה בקרב שתי הקבוצות, בסביבות 8%. ציוני התפקוד היו גבוהים יותר בקבוצה הראשונה, אך לא ברמה שנחשבה למשמעותית קלינית.

 

 

 

לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007