הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

רפואה מרחוק עלולה לסכן את הבריאות שלכם
24.9.19

השימוש בטכנולוגיות בקופות החולים מתרחב, וחלק מזה הוא ביקור רופא בשיחת וידאו — רפואה מרחוק. השירות הרפואי זמין ומהיר יותר: אפשר להיכנס לאפליקציה, להתחבר לרופא זמין, ולתאר בפניו, למשל, את כאב הגרון ממנו סובלים. הרופא יתשאל את החולה על הכאב וירשום לו בדיקות ותרופה. אכן, חלומו של ה"צרכן" החדש, שהכל זמין לו כאן ועכשיו. בפעם אחרת יהיה זה כאב ראש עז. הרופא ישאל שאלות וירשום שוב תרופה. הוא יבין באיחור שאם היה רואה את המטופל במציאות, פוסע לתוך חדרו בקושי רב, ולא רק את פלג גופו העליון מול המסך הקטן, היה מתייחס לכאב יותר ברצינות, בודק בדיקה גופנית, מגלה את העורף הנוקשה ואת הדימום המוחי אשר הצריך...

 
 

 

 

 

 מאת יואב יחזקאלי, לירז מרגלית

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007