הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- SGLT2 Inhibitor, Dapagliflozin מפחית את הסיכון להחמרה של אי ספיקת לב
24.9.19
Dapagliflozin מפחיתה את הסיכון להחמרת אי ספיקת לב או למוות מסיבה קרדיווסקולארית בקרב מטופלים עם left-ventricular ejection fraction מופחת וללא קשר לסטאטוס הסוכרת. התרופה מעכבת sodium-glucose cotransporter 2 (SGLT2).

במחקר בינלאומי שנערך בהשתתפות יצרנית התרופות, כ -4700 חולים עם אי ספיקת לב ופרקציית פליטה של 40% ומטה קיבלו דפגלייפלוזין או פלסבו מדי יום, בנוסף לטיפול הרגיל שלהם. מטרת המחקר העיקרית הייתה היארעות משולבת של החמרה באי ספיקת הלב או מוות קרדיווסקולארי.

לאחר מעקב חציוני של 18 חודשים, נמצא כי דפלגליפלוזן הועילה יותר מפלסבו. ההיארעות המשולבת התרחשה אצל 16% לעומת 21% מהמטופלים, בהתאמה. החוקרים מעריכים כי 21 אנשים היו צריכים ליטול דפגלייפלוזין כדי למנוע אירוע ראשוני אחד. נוכחות או היעדר סוכרת לא השפיעו על הממצאים

 


לידיעה >>


הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007