הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חלב ומים מומלצים לילדים צעירים
24.9.19

האקדמיה לתזונה ודיאטה, האקדמיה האמריקאית לרפואת שיניים לילדים, האקדמיה האמריקאית לרפואת ילדים ואיגוד הלב האמריקני פרסמו הנחיות לבחירת משקאות בריאים לילדים צעירים. בין המלצות הקונצנזוס:

  • ילדים מגיל 5 ומטה צריכים להימנע מחלב בטעמים, פורמולות לפעוטות, חלב על בסיס צמחי / שאינו חלב (אלא אם כן הם אינם סובלניים ללקטוז או אלרגיים לחלב), משקאות המכילים קפאין ומשקאות ממותקים בסוכר או משקאות דלי קלוריות.
  • לתינוקות בני 0 עד 6 חודשים יש לתת חלב אם בלבד או פורמולת תינוקות.
  • יש להציע לתינוקות בגילאי 6 עד 12 חודשים לגימות של מים עם הצגת המוצקים.
  • ילדים בגילאי 12 עד 24 חודשים צריכים לשתות חלב. הקבוצות מציינות כי כמות קטנה של 100% מיץ פירות מקובלת, אך פרי אמיתי עדיף.
  • ילדים מגיל שנתיים עד 5 שנים צריכים להמשיך לשתות חלב, אך הם יכולים לעבור לצריכת חלב רזה או 1%. שתיית מים אף היא מומלצת. אם המטפלים מציעים כמות קטנה של מיץ, הם יכולים לדלל אותו במים.

 


לידיעה >>


הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007