הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

נוגד דיכאון חדשני מפחית סימפטומים בתוך שבועיים בלבד
8.9.19

 נוגד דיכאון ניסיוני בעל מנגנון פעולה חדשני משפר סימפטומים במהירות בקרב מטופלים עם דיכאון בינוני עד חמור, אלו ממצאיו של מחקר phase 2 שפורסם ב- New England Journal of Medicine. נוגד הדיכאון המכונה SAGE-217 הוא positive allosteric modulator פומי של ה- γ-aminobutyric acid (GABA) type A receptors.

 

במסגרת המחקר, 89 מבוגרים חולקו אקראית לקבלת SAGE-217 או פלסבו פעם ביום. ביום החמישי, המטופלים ב- SAGE-217 דיווחו על שיפור משמעותי יותר בסימפטומים הדיכאוניים בהשוואה למטופלים בפלסבו – הפחתה של 17 נקודות מול 10 נקודות בציון דיכאון בן 52 נקודות.

 

 

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007