הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

USPSTF: Aromatase Inhibitors מומלצים למניעת סרטן השד
8.9.19

ה- U.S. Preventive Services Task Force מוסיף aromatase inhibitors לרשימת התרופות המומלצות להפחתת הסיכון לסרטן השד בקרב נשים בסיכון גבוה. זהו שינוי מההמלצות שפרסמה הקבוצה בשנת 2013.

 

נשים מגיל 35 ומעלה המצויות בסיכון גבוה ללקות בסרטן השד צריכות לקבל טיפול תרופתי, כולל tamoxifen ו- raloxifene, זאת בהינתן כי הן מצויות בסיכון נמוך לסבול מתופעות הלוואי של התרופות. על הקלינאים להיעזר בכלים הקיימים להערכת הסיכון, או בשילוב גורמי הסיכון (לדוגמא, גיל 65 ומעלה עם קרובה מדרגה ראשונה עם סרטן שד), על מנת לקבוע את התאמת המטופלת לקבלת הטיפול.

 

כוח המשימה עדיין אינו ממליץ על מתן רוטיני של התרופות הללו לנשים שאינן בקבוצות סיכון.

 

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007