הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

פעילות גופנית מועילה במידה הרבה ביותר לחולים במחלות קרדיווסקולאריות
5.9.19

מחקר חדש השווה את התועלת שבביצוע פעילות גופנית בקרב בריאים ובקרב חולים במחלות קרדיווסקולאריות ומצא כי האחרונים מפיקים את התועלת הרבה ביותר.

 

החוקרים ניתחו מידע שנאסף מ- 442,000 נבדקים מקוריאה, מהללו 132,000 היו חולים קרדיווסקולאריים בעוד ש- 310,000 היו בריאים. כל הנבדקים היו מגיל 40 ומעלה כאשר הגיל הממוצע היה 60. הנבדקים דיווחו על רמת הפעילות הגופנית שלהם באמצעות סקרים והחוקרים המירו את המידע הנ"ל ל- metabolic equivalent task minutes per week MET-mins/week דבר שאפשר להם לכמת את מידת הפעילות הגופנית שבוצעה. נמצא כי לאחר שש שנים, נבדקים עם מחלה קרדיווסקולארית הפיקו את מירב התועלת מביצוע פעילות גופנית. ובאופן ספציפי, עבור כל 500 MET-mins/week, בריאים הדגימו הפחתה של 7% בסיכון למוות מוקדם בעוד שהחולים הדגימו הפחתה של 14%.

 

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007