הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- AAP מפרסמת הנחיות לחיסון נגד שפעת לעונת 2019-2020
5.9.19

ה - American Academy of Pediatrics שוב ממליצה הן על התרכיב החי המוחלש והן על התרכיב המומת לעונת השפעת הבאה. בשנים האחרונות העדיפה הקבוצה את התרכיב המומת, היות והתרכיב החי לא הדגים יעילות נגד הזנים בסירקולציה.

 

הקבוצה פרסמה את המלצותיה השנתיות למניעת שפעת בקרב ילדים ומתבגרים בכתב העת Pediatrics, להלן עיקרי ההמלצות:

 

  • כל החיסונים המיועדים לילדים יהיו מרובעים (quadrivalent).
  • ילדים בגילאים 6-35 חודשים יכולים כעת לקבל הן מינון של 0.25 והן של 0.5 מ"ל של החיסון המומת. ילדים מבוגרים יותר צריכים לקבל מינון של 0.5 מ"ל.
  • תרופה אנטי ויראלית פומית חדשה - baloxavir marboxil - תהפוך זמינה לטיפול בזיהומים פשוטים בנגיף האינפלואנזה, עבור חולים מגיל 12 ומעלה.

 

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007