הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

דיאטה צמחית מפחיתה את הסיכון הקרדיווסקולארי
13.8.19

מחקר חדש מוסיף לגוף הראיות ההולך וגדל המעיד כי צריכת מזונות ממקור צמחי והפחתה בצריכת מזונות מהחי עשויה לשפר את בריאות הלב והמערכת הקרדיווסקולארית.

 

במסגרת המחקר נבדקו כ- 12,000 איש בגיל העמידה שהשתתפו במחקר Atherosclerosis Risk in Communities (ARIC), במסגרתו נערך מעקב אחר הנבדקים בין השנים 1987-2016.

 

ממצאי המחקר העידו כי צריכה גבוהה של מזונות ממקור צמחי מפחיתה ב- 16% את הסיכון להיארעות מצבים קרדיווסקולאריים כגון התקפי לב ושבץ או אי ספיקת לב. הנבדקים בקבוצה זו אף הדגימו סבירות נמוכה ב- 25% לתמותה מכל סיבה וסיכון נמוך ב- 32% לתמותה מסיבות קרדיווסקולאריות.

 

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007