הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

סקירה מאת ה- CDC: תחלואה ביתית ב- Arbovirus בשנת 2018
11.8.19

מעל ל- 2800 מקרים של תחלואה ביתית ב- arbovirus דווחו ל- CDC בשנת 2018 – כאשר מקרי תחלואה תועדו בכל המדינות מלבד הוואי וניו-המפשייר – כך מפרסם ה- MMWR.

 

West Nile Virus (WNV) היה אחראי ל- 94% מהמקרים, ומהללו, כשני שליש גרמו למחלה נוירולוגית (encephalitis, meningitis, acute flaccid paralysis, או מחלה אחרת). שיעור ההיארעות הכולל של מחלה נוירולוגית הקשורה ל- WNV היה 0.51 פר 100,000 איש. ההיארעות הייתה הגבוהה ביותר בצפון דקוטה, נברסקה ודרום דקוטה.

 

שאר מקרי התחלואה כללו את הנגיפים הבאים, בסדר יורד: La Crosse virus, Jamestown Canyon virus, Powassan virus, St. Louis encephalitis virus, eastern equine encephalitis virus, ו- unspecified California serogroup virus.

 

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007