הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

יועצים ל- FDA ממליצים על אישור PrEP חדש למניעת HIV
11.8.19

פאנל מייעץ ל- FDA הצביע 16 מול 2 בעד האישור של emtricitabine ו- tenofovir alafenamide כ- pre-exposure prophylaxis (PrEP) ל-HIV  עבור גברים ונשים טרנסג'נדריות המקיימים יחסי מין עם גברים.

 

הטיפול המשולב, המשווק תחת השם Descovy מאושר כיום לטיפול ב- HIV. באם יאושר כ- PrEP, יהיה זה משטר ה- PrEP השני המאושר על ידי ה- FDA, בנוסף לטיפול המשולב של emtricitabine פלוס tenofovir disoproxil fumarate  (המשווק תחת השם Truvada).

 

הפאנל אף הצביע 10 מול 8 נגד אישור הטיפול עבור נשים, בציינו כי אין מספיק מידע מדעי התומך בטיפול המשולב כ- PrEP באוכלוסייה זו.

 

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007