הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

יצרנית התרופה מודה בתמרון המידע – לאחר שה- FDA אישר את המוצר
11.8.19

Zolgensma – טיפול גנטי המיועד לילדים עם spinal muscular atrophy והתרופה היקרה ביותר בעולם – 2.1$ מיליון לטיפול בודד – אושרה לשיווק בעוד שחברת Novartis השתהתה במשך חודשים בפרסום מידע המעיד כי חברת הבת AveXis תמרנה מידע הנוגע לטיפול. פרסום המידע הושהה עד כחודש לאחר האישור שניתן על ידי ה- FDA.

 

ה- FDA פרסם הצהרה בנושא "הסוכנות משוכנעת כי Zolgensma צריכה להישאר בשוק," והוסיף כי "כלל הראיות עדיין מעידות בבירור על יחס תועלת/סיכון חיובי." הסוכנות ציינה גם כי "AveXis הפכה מודעת לתמרון המידע טרם אישורו של ה- FDA, אך עדיין לא יידעה את הסוכנות עד לאחר אישור המוצר."

 

 

 לידיעה >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007